
Стенно LED пано /модел L050001/
LED ленти, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED соларна верига.Обща дължина: 2 м.Диаметър на декорацията: 7 см. Брой фенери: 5. Брой LED диоди: 60. Цвят на светлината: топло бяло. Батерия: 1x AA 1,2V 400 mAh Ni-Mh (включена в комплекта). Време на светене: 8 часа. Соларен панел: 2V 100 mA.
| Тип | Соларна лампа/Декорации/Екстериорни лампички |
|---|---|
| Капацитет | 400 mAh |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия/Соларна технология |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Напрежение | 1,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | SOLAR Baterie centrum, CHAIN Baterie centrum |
| Производител | Baterie Centrum |

LED ленти, дърво
В наличност
Светлини с RGB
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 24V
В наличностБезплатна доставка
230V, стоящи
В наличност
Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
В електрически контакт, стоящи
В наличност
Соларен източник, стоящи
В наличност
LED ленти
В наличност

Метал, стоящи

Пластмаса, соларен източник, стена
В наличност
Пластмаса, соларен източник, стоящи
В наличност

Пластмаса, в електрически контакт, стена

Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност


LED ленти
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност

Стъкло, стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло, стоящи
В наличност
LED ленти, 12V
В наличност
LED ленти, пластмаса, стена
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка