
Top Light - Външно LED стенно осветително тяло с сензор BARI LED/20W/230V IP65
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED соларен осветител с панел от поликристален силиций.Благодарение на високия клас защита IP65 е идеален за осветяване на градини, тераси или пътеки.Време за зареждане: 6-8 ч.Време на светене: 10-12 ч.Вградена батерия: 3,7V 1200 mAh, Li-ion.
| Брой крушки | 1 |
|---|---|
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата |
| Стил | Други |
| Тип | Соларна лампа/Екстериорна лампа |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 40 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Жавот на батерията | 12 h |
| Напрежение | 5,5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Series | SOLAR BOLLARD, SPIKE V-Tac |
| Производител | V-Tac |

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Е слънчева
В наличност
Наземни светлини, пластмаса, е слънчева
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност





Дърво
В наличност
Стенни лампи, бронз, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Бронз
В наличност
Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност


Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност