
Комплект от 5 димируеми LED крушки GU10 35mm 4W 200 lm 2200K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 11.57 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Цвят на светлината | Топло бяло (2800 - 3300К) |
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Свещ |
| Ecologic | Да |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Свещ |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 6 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Series | ZELENÉ ŽÁROVKY Philips |
| Производител | Philips |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност