
Fulgur 28852 - LED Димируема лампа ANETA ECO LED/36W/230V 3000-6500K + д.у.
История на цените
- 4.04.2026 г. - 35,54 € / 69,51 лв.
- 20.01.2026 г. - 35,54 € / 69,51 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна LED лампа. Използвайте дистанционното управление (включено в комплекта), за да контролирате интензитета на светлината и да зададете 3 цветови температури (от 3000К до 6500К). Ниският пластмасов абажур осигурява идеално разпръскване на светлината и светлинният източник в него не заслепява.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Пластмаса |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Ecologic | Да |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm, 2880 lm |
| Среден живот на ресурса | 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h, 40000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur, ANETA GR Fulgur, ANETA ECO Fulgur, ANETA Fulgur, ANETA CEIL Fulgur |
| Производител | Fulgur |
Подобни продукти


Ideal Lux - Плафон MAPA 1xE27/60W/230V 400 мм
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED външно стеново осветително тяло LED/9W/230V IP54 бяло
LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 75662 - LED Димируем плафон JUTIO LED/32,4W/230V 3000-6500K+д.у.
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 99066 - Таванна лампа SALUZZO 1xE27/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Спот FLOWER 2xGU10/8W/230V бял
В наличност
LED Външно стенно осветително тяло LED/18W/230V IP54 бяло
LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 902151-LED Таванно осветително тяло COLLECORVINO LED/24W/230V 2700/4000/6500K черно
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 31994 - LED Лампа за таван RONCADE LED/30W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло SIRIJA 4xE27/60W/230V Ø 60 см бяло
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Резервен стъклен абажур Eglo - Oviedo 93058 - външен, прозрачен
В наличност
Briloner 3181-039 - LED Полилей за повърхностен монтаж GO 3xLED/5W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Spot-Light 4763812 - таванно осветително тяло JOSEFINA 3xE27/25W/230V
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло STRIPES LED/24W/230V сребристо
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Top Light 5504/30/Cr/AL - Лампа за таван 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
Ideal Lux - Лампа за таван 1xE27/60W/230V
Стъкло, модерни, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 902145 - LED таванно осветително тяло CONGIUNTI LED/12W/230V 2700/4000/6500K хром
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 97541 - LED Димируема лампа GIRON-S LED/40W/230V + дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
ByRydens 4200660-5002 - Плафон GRANDE 3xG9/4W/230V бял
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Спот ATARRI 4xE14/25W/230V бял/бежов
В наличност
LED Спот TUNE 4xGU10/4,8W/230V матов хром/бял
В наличност
Стъклен таванен прожектор с бял абажур 3-светлина регулируем - Hetta
Модерни
В наличност
Prezent 61203 - Спот EZZO 3xG9/33W/230V
230V
В наличност
Brilo - LED Димируем полилей за повърхностен монтаж FRAME LED/51W/230V хром + д.у.
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED Аварийна лампа за окачен таван LED/2W/230V 6000K
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 33255 -LED RGBW Димируема таванна лампа COMPETA-C LED/17W/230V Ø43 см
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Briloner 3181-059 - LED Полилей за повърхностен монтаж GO 5xLED/4,8W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Globo 40403-1 - Лампа за таван PARANJA 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
Eglo 95822 - КОМПЛЕКТ 3x вградени LED осветителни тела PINEDA LED/4,9W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Steinel 084998 - LED осветително тяло с сензор LED/10,8W/230V 3000/4000/5700K
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
RED - Design Rendl - R11770 - Лампа PIXIE 1xGX53/7W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Redo 05-677 - Плафон VIRGINIA 1xE27/42W/230V Ø 25 см бял
230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
