







Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Топла LED крушка с димируема жичка E27, 4 W Spiral Filament - Star Trading
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Ecologic | Да |
| Брой цикли на превключване | 12500 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | Ra > 80 |
| Материал | Стъкло/метал |
| Светлинен поток | 270 lm |
| Цветова температура на крушката (k) | 2100 K |
| Мощност | 4 W |
| Характеристики на лампата | Затъмняваща се |
| Експлоатационен живот на крушката | 15000 час |
| Форма на крушка | Класическа колба |
| Тип | С нажежаема жичка /LED |
| Енергиен клас | G |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят | Безцветен |
| Material | Стъкло/метал |
| Производител | Star Trading |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
G4
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, ретро, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
LED
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
240×260 cм
В наличност