
LED Крушка G9/10W/230V 4200K
LED
В наличностПродукт директно от производителя Baterie Centrum, който имаме на склад на цена 5.95 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Тип | LED крушка |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Ъгъл на лъча | 270 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цокъл | G9 |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Функция | LED технолигия |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Капсула |
| Series | Žárovky Baterie centrum |
| Производител | Baterie Centrum |

LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
Халогенни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
G4, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G4
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
R7s
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност