
LED Крушка ECOLINE G9/4,5W/230V 3000K - Brilagi
LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 2.85 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Еквивалент на класическата крушка | 32 W |
| Ъгъл на лъча | 270 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Форма | Капсула |
| Общ светлинен поток | 350 lm |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цокъл | G9 |
| Входяща мощност | 3,5 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LED BULBS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED
В наличност
LED
В наличност

LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се, R7s
В наличност

LED, затъмняващи се, Тип G9
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, E14, LED
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност