







Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Топла LED крушка с възможност за димиране E27, 3 W - Star Trading
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Ecologic | Да |
| Цвят | Черен |
| Замяна на обикновена крушка | 26 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | Ra > 80 |
| Брой цикли на превключване | 12500 |
| Материал | Стъкло/метал |
| Светлинен поток | 260 lm |
| Цветова температура на крушката (k) | 2600 K |
| Мощност | 2.8 W |
| Характеристики на лампата | Затъмняваща се |
| Експлоатационен живот на крушката | 15000 час |
| Тип | LED |
| Енергиен клас | F |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Степен на покритие | IP44 |
| Качество | Екстра |
| Напрежение | 230 V |
| Material | Стъкло/метал |
| Производител | Star Trading |

E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, глобус и деко тръба
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, MR16
В наличност
E27, LED
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност