
Top Light - LED външен стенен осветител със сензор ELON LED/10W/230V 3000/4000/6000K IP54
История на цените
- 31.05.2026 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 20.11.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерно външно осветително тяло със сензор за движение. Регулируема цветна температура чрез превключвател на самото осветително тяло (3000K / 4000K / 6000K). Благодарение на високата степен на защита IP54 осветителното тяло е защитено от вода и прах. Настройка на времето на светене: 8 - 12 сек., 4,5 - 5,5 мин.
Спецификации
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Стил | Други |
| Място | Пергола/Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | OUTDOOR LIGHT Top Light |
| Производител | Top Light |
Подобни продукти


Интелигентна стенна лампа антрацит IP44 с Wifi P45 - Hurricane 1
Пластмаса
В наличност
Модерна вградена стенна лампа черна 28cm с LED IP65 - Mert
В наличност
Модерна външна таванна лампа черна 23 см IP44 - Flavi
В наличност
Индустриален външен стенен аплик тъмно сив кръгъл IP44 - Natas
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик ARCELO LED/8W/230V IP54
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Индустриален външен стенен аплик ръждиво кафяв кръгъл IP44 - Natas
В наличност
Индустриална външна стенна лампа ръждивокафява 38 см вкл. LED IP65 - Hannah
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Модерна външна стенна лампа графит 14,3 см IP44 - Latina
В наличност
Индустриална външна стенна лампа тъмно сив конус IP44 - Natas
В наличност
Модерен наземни прожектор стомана 3-светлина IP65 - Tribus
В наличност
Philips - LED Екстериорен аплик ARBOUR LED/3,8W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриален външен стенен аплик ръждясало кафяв конус IP44 - Natas
В наличност
Индустриален стенен аплик ръждяво кафяв с LED IP65 - Steph
В наличност
Модерна стенна лампа черна със светлинен ефект IP54 - Houks
Пластмаса
В наличност
Индустриална външна стенна лампа черна 55 см вкл. LED IP65 - Hannah
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Екстериорен аплик CUBE LED/6W/230V IP54
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Индустриална външна стенна лампа ръждивокафява 55 см вкл. LED IP65 - Hannah
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерен почвен прожектор стомана с LED 20W - Bridge
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна стенна лампа антрацит с LED - Uma
В наличност
Philips - LED Екстериорен аплик със сензор PYTHON LED/3,8W/230V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Модерна стенна лампа черна 22 см вкл. LED IP65 - Hannah
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 сензор за движение - Esmee
В наличност
Външна стенна лампа ръждиво кафява с LED 2-светлина IP54 - Edwin
Стенни лампи, метал, диаметър
В наличност
Philips-LED Екстериорен аплик със сензор PYTHON LED/6W/230V 4000K IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна с димираща светлина и сензор на слънчева енергия - Charlotte
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Brilagi - Външно стеново осветително тяло BRICKY 1xE27/60W/230V кафяво IP54
Стенни лампи, 230V
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи тъмно сиви 17,5 см с LED - Batt
В наличност
Комплект от 4 модерни наземни прожектора черни регулируеми IP65 - Oneon
Наземни светлини, 230V, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Индустриален градински прожектор ръждясал кафяв квадрат IP65 - Lennard
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED с датчик за движение IP54 - Hortus
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Смарт външна стенна лампа черна IP44 с WiFi GU10 - Femke
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност