
Philips-LED Екстериорен аплик със сензор PYTHON LED/6W/230V 4000K IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен стенен осветител с сензор за движение за външна употреба. Подходящ за осветяване на тераси или перголи. Ъгъл на детекция: 110°. Обхват: до 10 м. Регулируемо време на светене: от 5 с до 12 мин. Настройка на прага на осветеност: 30 - 200 lx.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Сив |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Стил | Други |
| Функция | Със сензор/LED технолигия |
| Брой крушки | 1 |
| Входяща мощност | 3,8 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,8 W |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,8 W |
| Series | MYGARDEN PYTHON Philips |
| Производител | Philips |

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност





Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка


230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
