
Philips - LED Екстериорен аплик със сензор PYTHON LED/3,8W/230V IP44
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно стенна осветително тяло от качествена неръждаема стомана.Съдържа сензор за движение.Максимален обхват на сензора: 10 м.Ъгъл на детекция: 110°.Време на осветяване: 5 сек - 12 мин.Светлинна чувствителност: 30 - 200 лукса.Осветителното тяло отговаря на изискванията EyeComfort - щади и не уморява вашите очи.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Series | MYGARDEN PYTHON Philips |
| Производител | Philips |

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност




Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност


230V
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност



Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка


Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
