
Стенна лампа черна със злато регулируема с ключ - Jeana Luxe
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя EMIBIG, който имаме на склад на цена 82.23 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цокъл | G9 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | WALL Emibig, POPPI Emibig |
| Производител | EMIBIG |

Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Ретро, метал, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка