
Модерна стенна лампа тъмно бронз квадратна 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Соларен стенен осветител с датчик за движение и здрач. Ъгъл на детекция: 120°. Обхват на сензора: 8 м. Вградена Li-Ion батерия, 3,7V, 3000 mAh. Време на светене: 10 ч. Време за зареждане: 8 ч.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Черен |
| Тип | Екстериорен аплик/Соларен аплик |
| Капацитет | 3000 mAh |
| Форма | Правоъгълен |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Със сензор |
| Напрежение | 3,7 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Жавот на батерията | 10 h |
| Series | ANKLE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
G4, затъмняващи се, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност