
Аплик КОМПАС G, черен/мед, 1xE27
Модерни
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 34.30 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Тип | Аплик |
| Стил | Класически/Старинен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | IVY Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Модерни

Стъкло

LED лампи

LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло

Индустриални
В наличностБезплатна доставка



Модерни, LED лампи
В наличност

Индустриални
В наличност


Ретро, модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло, метал, рустик
В наличност
Модерни

Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност


Метал, 230V, спалня и дневна
В наличност

LED лампи

Дърво, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност

Малък
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност