
Аплик РИМИНИ, патина, 1xE14
Стъкло
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Рустикална стенна лампа в антично злато. Крушката не е включена в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Стъкло, Метал |
|---|---|
| Дизайн | Рустик |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цвят | Бежов |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Старинен/Класически |
| Напрежение | 230 V |
| Цокъл | E27 |
| Тип | Аплик |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Място | Всекидневна стая |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | ODIN Globo |
| Производител | Globo |

Стъкло

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност


Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Ретро, рустик, Провинциални
В наличност


Стъкло, рустик
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ретро, метал, LED лампи
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, рустик, LED лампи
В наличност

Метал, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло

Стъкло
В наличност
Стъкло

Индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност