
Govee - Wi-Fi RGBIC PRO смарт LED лента 10м
Електричество
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Коледен гирлянд, идеален за декорация на градини. Поради ниската интензивност на светлината се използва като декоративно осветление. Захранване чрез захранващ кабел (трансформаторът е в комплекта). Тип щепсел: F - повече информацияще намерите тук. 8 режима на осветление. Превключването между функциите се извършва чрез бутон на щепсела. Функции: памет и таймер. Цвят на светлината: студено бяло. Брой LED диоди: 100. Дължина на осветената част на кабела: 10 m. Дължина на захранващия кабел: 3 m. Цвят на кабела: прозрачен.
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 3,6 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,6 W |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | F |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,6 W |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Електричество
В наличност


Батерии
В наличност

Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност











Батерии
В наличност



Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност






Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност