
Brilagi - LED Екстериорни Коледни лампички 500xLED/8 функции 55м IP44 студено бели
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED външна коледна верига с възможност за превключване между многоцветна (RGB) и дневно бяла светлина. Брой LED диоди: 200. Размер на LED топчето: 1,8 см. Цялата верига може да свети в дневно бяла светлина или RGB. 8 светлинни режима (светене в дневно бяла светлина, многоцветно светене, мигане, плавно преливане на светлината, затъмняване и др.). Функция памет - при включване се активира последният използван светлинен режим. Таймер 6 ч/18 ч - след 6 часа работа се изключва автоматично и се включва отново след 18 часа. Управление с дистанционно управление (включено в комплекта) или бутон директно на захранващия блок. Разстояние между диодите: 10 см. Дължина на осветения кабел: 20 м. Дължина на захранващия кабел: 5 м. Цвят на кабела: зелен. Клас на защита: IP44 (за външна и вътрешна употреба).
| Асортимент | Светлинни вериги |
|---|---|
| Видове коледно осветление | Външно коледно осветление |
| Източник на светлина | Електричество |
| Общ светлинен поток | 200 lm |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/RGB/Дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Тип щепсел | E |
| Series | DECO LAMP Solight |
| Производител | Brilagi |

Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност








Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност



Батерии
В наличност

Електричество
В наличност



Батерии
В наличност
Батерии
В наличност











Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка