
Aigostar-LED Външна светлинна верига 25xLED/3xAA/8 функции 2,8 m IP44 топла бяла светлина
Светлинни вериги, батерии
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Коледен гирлянд/висяща завеса, идеален за декорация на градината. Поради ниската си светлинна интензивност се използва като декоративно осветление. Захранване чрез кабел (захранващ адаптер в комплекта). Тип щепсел: F - повече информация можете да намерите тук. 8 режима на осветление. Превключването между режимите се извършва чрез ключ на щепсела. Функция памет и таймер. Цвят на светлината: студено бяло. Брой LED диоди: 200. Височина на завесата: 2 m. Дължина на осветената част от кабела: 2 m. Дължина на захранващия кабел: 3 m. Цвят на кабела: прозрачен.
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 3,6 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия/Включен в опаковката трансформатор |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,6 W |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки |
| Тип щепсел | F |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,6 W |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Светлинни вериги, батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност


Електричество
В наличност

Електричество
В наличност
Светлинна украса, електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинна украса
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинни вериги, електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Електричество, ECOlogic
В наличност
Светлинна украса, електричество
В наличност

Светлинна украса, електричество
В наличност
Светлинни вериги, електричество
В наличност

Светлинна украса, електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Светлинна украса, електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
В наличност

E27, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка