
Aigostar - LED Външна гирлянда 25xLED/3xAA/8 функции 2,8 m IP44 топла бяла
Батерии
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Коледен гирлянд, идеално подходящ за декорация на градини. Поради ниската интензивност на светлината се използва предимно като декоративно осветление. Захранване чрез захранващ кабел (трансформаторът е включен в комплекта). Тип на щепсела: F - повече информация ще намерите тук. 8 режима на осветление. Превключването между режимите става чрез бутон на щепсела. Функция памет и таймер. Цвят на светлината: студено бяло. Брой LED диоди: 200. Дължина на осветената част от кабела: 20 m. Дължина на захранващия кабел: 3 m. Цвят на кабела: прозрачен.
| Цокъл | Вграден LED модул |
|---|---|
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Градина и пътеки |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | F |
| Входяща мощност | 3,6 W |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,6 W |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,6 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

Батерии
В наличност

Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност



Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Електричество
В наличност

Батерии
В наличност








Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност






Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност


Батерии
В наличност


Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност