
Верига за слънчева светлина , дължина 5 м Dew Drop - Star Trading
Светлинни вериги, електричество
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED екстериорна Коледна верига. Брой LED диоди: 500. Цвят на светлината: студено бял. 8 режима на светене (мигане, смесване, димиране и др.). Функция памет - при включване се активира последно използваният светлинен режим. Разстояние между крушките: 10 см. Дължина на светещия кабел: 50 м. Дължина на захранващия кабел: 5 м. Цвят на кабела: зелен. Клас на защита: IP44 (използване на открито и закрито).
| Асортимент | Светлинни вериги |
|---|---|
| Видове коледно осветление | Външно коледно осветление |
| Източник на светлина | Електричество |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип щепсел | E |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Series | LED CHAIN Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Светлинни вериги, електричество
В наличност


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Батерии
В наличност

Светлинна украса, вътрешно коледно осветление, външно коледно осветление
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, електричество
В наличност

Светлинни вериги, електричество
В наличност



Батерии
В наличност






Батерии
В наличност



Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка