
Prezent 65287 - LED Димируема соларна лампа ZAX LED/4W/3,7V IP64 2220 mAh
История на цените
- 4.04.2026 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 23,47 € / 45,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практично соларно осветително тяло. Време на светене: 8 - 12 ч.Време за зареждане: 5 - 6 ч. Автоматично се включва след здрач.Две нива на яркост, които можете да променяте с бутон на осветителното тяло. Осветителното тяло е защитено от вода и прах (IP64). Вградена батерия: Li-Ion 3,7V 2220 mAh.
Спецификации
| Соларно | Да |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm, 135 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Капацитет | 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh, 2220 mAh |
| Жавот на батерията | 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Тип | Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа, Соларна лампа/Соларна лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач, Соларна технология/LED технолигия/Сензор за здрач |
| Series | SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent, SOLAR Prezent, ZAX Prezent |
| Производител | Prezent |
Подобни продукти


Philips - LED Екстериорна лампа GARDENLINK DESI LED/1,5W/24V 2700K IP44
24V
В наличност
Екстериорна лампа 1xE27/15W/230V 45 cm IP44
230V
В наличност
Екстериорна лампа GARD 1xE14/60W/230V IP44
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
RED - Design Rendl - R12626 - LED Екстериорна лампа ABAX LED/15W/230V IP54 антрацит
230V
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V 29,5 см черна 6500K IP44
В наличност
Външна лампа TEKSAS 1xE27/12W/230V IP44, 74 см, антрацит
230V, метал
В наличност
Nordlux - LED соларна лампа с сензор RICA LED/5W/3,7V IP44
Със сензор за движение, наземни светлини, е слънчева
В наличност
Paulmann 94742 - LED/11,5W IP44 Екстериорен аплик STAN 230V
230V
В наличност
Черна външна подова лампа с опалово стъкло 50 см IP44 - Huma
Пластмаса
В наличност
Външна димируема LED RGBW лампа TEKSAS 1xE27/12W/230V 74 cm IP44 антрацит
230V
В наличност
Външна сензорна лампа с вграден контакт GARD 1xE14/60W/230V IP44
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Wofi 12223 - Екстериорна лампа MARCOS 1xE27/23W/230V 80 см IP54
230V
В наличност
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V 29,7 см черна 6500K IP44
В наличност
Philips 16488/93/P3 - Екстериорна лампа колона MYGARDEN STRATOSPHERE 2xLED/4,5W IP44
В наличност
FARO 71199 - LED Екстериорна лампа NAYA LED/8W/230V IP54
230V
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V 40mAh 6500K IP44 29,5 см
В наличност
LED Екстериорна лампа LED/10W/230V 25см 6400K IP65 сива
230V
В наличност
Atmosphera - LED RGB соларна лампа CARRY LED/1,2V 150 mAh IP44
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Подова лампа за външен монтаж черна с опушен абажур 70 см - Odense
Пластмаса
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Philips 1746847PN - Екстериорна лампа UTRECHT 1xE27/20W/230V IP44 45 см
230V
В наличност
Модерна външна стенна лампа квадратна 2-светлина тъмно сива - Fox
В наличност
Rabalux 77108 - Екстериорна лампа TARPA 1xE27/40W/230V IP44
230V
В наличност
Външна лампа тъмно сива 80 см с гнездо IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
LED външна лампа SALIX LED/6W/230V IP44
230V, метал
В наличност
Rabalux 7167 - LED Екстериорна лампа HONGKONG LED/9W/230V IP65
230V
В наличност
Външна лампа тъмно сива с димно стъкло 80 см IP44 с контакт и сензор за движение - Malios
В наличност
Екстериорна лампа 1xE27/15W/230V 60 cm IP44
230V
В наличност
LED Екстериорен аплик LED/8W/230V 4000K IP65 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Ideal Lux - LED Екстериорна лампа BOEING LED/14W/230V 40 см IP65 черен
230V
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V 40mAh 6500K IP44 29,7 см
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
