
Brilagi - LED Лампа за баня FRAME LED/24W/230V 3000/4000/6000K IP44 черен
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Просто и елегантно осветително тяло, което може да се монтира над огледалото. Благодарение на високия клас на защита IP44 може да се използва в банята. Регулируем 350° ъгъл на осветяване. Благодарение на LED технологията спестявате до 80% от разходите за енергия - икономично осветление с дълъг експлоатационен живот. Монтажът е възможен на стената директно над огледалото.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Общ светлинен поток | 1282 lm |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип | Осветление за огледало |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Series | AQUA LINE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност