



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Завеса за душ 180x200 cm Yaline – douceur d'intérieur
| Ширина: | 180 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Максимален диаметър на корниза | 3.5 cm |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Тегло | 0.474 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Серия | Yaline |
| Модел | Едноцветен |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Пране на 30 градуса/не е подходящ за сушилня/не гладете |
| Части за окачване | Да |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Douceur d'intérieur |
Отзиви на потребителите
Завесата е от едната страна текстилна, а от другата изцяло изкуствена, като цяло е тежка и твърда. Едната страна е красива, а другата изкуствена, но наистина не се мокри.

180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност

180×200 cм
В наличност
120×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
120×200 cм


180×200 cм
В наличност
120×200 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност

120×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм

120×200 cм
В наличност

180×200 cм

150×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
150×200 cм

180×200 cм
В наличност


180×200 cм
В наличност
132×240 cм
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност


33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
240×260 cм
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Комплекти
В наличност