



Размери 180×200 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Завеса за душ 180x200 cm Joya – douceur d'intérieur
| Ширина: | 180 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Максимален диаметър на корниза | 3.5 cm |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Тегло | 0.408 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Серия | Joya |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Пране на 30 градуса/не е подходящ за сушилня/не гладете |
| Части за окачване | Да |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Златен/бял |
| Производител | Douceur d'intérieur |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
твърд материал, шарката на снимката изглеждаше по-малка
Харесва ми външният вид.
Напълно отговаря както на функцията си, така и на дизайна си.
Качествена завеса, с приемлива дебелина на материала и е красива, доволен съм.
Много приятен материал, без гума, може да се пере в пералня.

180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
120×200 cм

180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност

180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност

120×200 cм
В наличност
120×200 cм
В наличност
120×200 cм

180×200 cм
В наличност
180×200 cм

180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
150×200 cм

180×200 cм
В наличност

180×200 cм


180×200 cм

180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност


33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
240×260 cм
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Комплекти
В наличност