

Размери 180×180 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Завесата за душ Salcombe Boats от Catherine Lansfield ще внесе духа на морето в банята ви. Очарователният ѝ дизайн на тема платноходка, вдъхновен от спокойните пристанища и морския бриз, ще ви помогне да създадете спокойна крайбрежна атмосфера. В допълнение към естетическия си вид завесата предлага и практични предимства. Тя е издръжлива, има водоустойчиво покритие и лесен за закопчаване горен край с капси, което гарантира, че банята ви е едновременно функционална и стилна. Моля, обърнете внимание, че кукичките не са включени в комплекта.
| Ширина: | 180 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 180 cм |
| Функции | Перящ се |
|---|---|
| Максимален диаметър на корниза | 3 cm |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Тегло | 0.38 kg |
| Дължина | 180 cm |
| Антибактериален | Не |
| Серия | Salcombe Boats |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Пране на 40 градуса/избършете с влажна кърпа |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Бял |
| Производител | Catherine Lansfield |

180×180 cм
В наличност
180×180 cм
В наличност

180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
132×240 cм
В наличност
180×180 cм
В наличност
96×72 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×180 cм
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност

156×44×109 cм
В наличност