
Червена пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
46 € / 89,97 лв.

Тъмносиня пътека 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
66×300 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
74 € / 144,73 лв.

Тъмносин килим 200x290 cm Gillingham – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
191 € / 373,56 лв.

Тъмносин килим 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
131 € / 256,21 лв.

Червен килим 120x170 cm Gillingham – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
76 € / 148,64 лв.

Червена пътека 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
66×300 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
71 € / 138,86 лв.

Червен килим 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
124 € / 242,52 лв.

Тъмносиня пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
45 € / 88,01 лв.

Червен килим 200x290 cm Gillingham – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
223 € / 436,15 лв.
Тъмносиня пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
Размери 60×230 cм
История на цените
- 13.05.2026 г. - 45 € / 88,01 лв.
- 11.05.2026 г. - 45 € / 88,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 43,03 € / 84,16 лв.
- 16.02.2026 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 14.02.2026 г. - 43,03 € / 84,16 лв.
- 27.01.2026 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 26.01.2026 г. - 43,03 € / 84,16 лв.
- 10.01.2026 г. - 41 € / 80,19 лв.
- 27.12.2025 г. - 43,03 € / 84,16 лв.
- 15.12.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 7.11.2025 г. - 39,96 € / 78,15 лв.
- 5.11.2025 г. - 41,48 € / 81,13 лв.
- 16.09.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 12.09.2025 г. - 43,46 € / 85 лв.
- 7.09.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносиня пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 3.31 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Sincerity Royale |
| Модел | Ориенталски |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност | 2400 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не търкайте/избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Юта/полипропилен/полиестер/памук/латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен/тъмносин |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Килим 120x170 cm Orient Caracci - Hanse Home
120×170 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим , 200 x 290 cm Parun Tabriz - Nouristan
Ориенталски, ретро, килими за дома
В наличност
Стълбищни стъпала в комплект от 16 части 20x65 cm Horizon - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Червен външен килим 200x285 cm Kadi - Hanse Home
200×285 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Зелен килим подходящ за пране 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим за външно ползване atmosphera, 120x160 cm
От полипропилен
В наличност
Килимчета за стълби в комплект от 16 части 20x65 cm Oriental Era - Vitaus
20×65 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Oceania, корал, Памук, 120×170 cm
Естествен, от памук
В наличност
Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим 52x200 cm Sprinty Toscanella - Universal
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим в цвят мента 140x200 cm Orient Reni – Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Син килим 160x235 cm Jehanne – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Син външен килим 170x120 cm Oro - Flair Rugs
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Maderno - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Син килим 120x170 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Universal Karia Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Червено-златист килим 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Червен килим , 160 x 230 cm Skazar Isfahan - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Бордо килим подходящ за пране 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
В наличност
Сива пътека 62x150 cm Cucina – Hanse Home
62×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Синьо-кремава пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим Shiraz Abstract, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 140x200 cm Agata - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Черно-кремав килим за открито , 80 x 350 cm Jardin - NORTHRUGS
80×350 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Тъмносиньо-червен килим , 200 x 290 cm Sylla - Nouristan
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 200x285 cm Pierre – Villeroy&Boch
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят мента 160x230 cm Emilia Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност




