
Тъмносин килим 120x170 cm Gillingham – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-6 %67,8 € / 132,61 лв.
72 € / 140,82 лв.

Червен килим 80x150 cm Gillingham – Flair Rugs
80×150 cм, килими за дома, среден косъм
43,03 € / 84,16 лв.

Червена пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
43,03 € / 84,16 лв.

Тъмносиня пътека 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
66×300 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
69,53 € / 135,99 лв.

Тъмносин килим 200x290 cm Gillingham – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, среден косъм
-6 %175,58 € / 343,4 лв.
186 € / 363,78 лв.

Тъмносин килим 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
122,55 € / 239,69 лв.

Червен килим 120x170 cm Gillingham – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
71,27 € / 139,39 лв.

Червена пътека 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
66×300 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
66,06 € / 129,2 лв.

Червен килим 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
116,48 € / 227,82 лв.

Тъмносин килим 80x150 cm Gillingham – Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
43,03 € / 84,16 лв.

Червен килим 200x290 cm Gillingham – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, среден косъм
206 € / 402,9 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 66,06 € / 129,2 лв.
- 5.03.2026 г. - 66,06 € / 129,2 лв.
- 5.03.2026 г. - 66,3 € / 129,67 лв.
- 24.02.2026 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 23.02.2026 г. - 66,06 € / 129,2 лв.
- 29.01.2026 г. - 64 € / 125,17 лв.
- 9.12.2025 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 5.12.2025 г. - 66,06 € / 129,2 лв.
- 4.12.2025 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 62,05 € / 121,36 лв.
- 16.09.2025 г. - 62,17 € / 121,59 лв.
- 12.09.2025 г. - 66,98 € / 131 лв.
- 3.09.2025 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Червена пътека 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 66 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 300 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 4.75 kg |
| Дължина | 300 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Sincerity Royale |
| Модел | Ориенталски |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност | 2400 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не търкайте/почиствайте само мястото/избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полиестер/полипропилен/памук/латекс/юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Червен |
| Производител | Flair Rugs |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Мек е, когато се стъпва върху него. Стои стабилно на пода. Килимът има хубави цветове. Цената е достъпна.
Xxxx
Много красив килим. Приятно е да стъпваш върху него, потъва под краката ти. Купих го за коридора с хладен под между банята и спалнята. Много по-приятно е да минаваш по него вечер без чорапи :) Може би цветът му е малко по-ярък, отколкото на снимката, очаквах да е по-ръждиво, но все пак е красив. Доволен съм.
Подобни продукти

Бежов килим , 120 x 170 cm Parun Tabriz - Nouristan
Ретро, ориенталски, килими за дома
В наличност
Виненочервен килим , 160 x 230 cm Vivana - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Светлокафяв килим 200x280 cm Sensi Jim – FD
200×280 cм, килими за дома, къс косъм

Кафяво-кремав килим 120x170 cm Egon – Villeroy&Boch
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Килим 200x300 cm Zetta Vintage Style – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, килими за дома

Бежов килим за миене 200x80 cm - Vitaus
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в цвят мента 140x200 cm Orient Reni – Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Mabel – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Син килим 160x230 cm Nova Persian Blue – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен

Червен килим 160x235 cm Orient Caracci - Hanse Home
160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Зелен вълнен килим 133x180 cm Lauren - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Килим 120x170 cm Orient Strozzi - Hanse Home
120×170 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Universal Azulejos, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Син килим 160x240 cm Sovereign - Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Черно-кремав килим за открито , 80 x 350 cm Jardin - NORTHRUGS
80×350 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Син килим 120x170 cm Jehanne – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 52x200 cm Sprinty Toscanella - Universal
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Червена пътека 66x300 cm Sherborne - Flair Rugs
66×300 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Червен външен килим 200x285 cm Pierre – Villeroy&Boch
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 80x150 cm Soft – FD
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Синя пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Син килим 80x150 cm Saveh Blue Cream – Elle Decoration
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Червен външен килим 200x285 cm Kadi - Hanse Home
200×285 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Червен двустранен ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Kamal Kian – Nouristan
200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Син килим 160x235 cm Emmanuel – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив ръчно изработен ютен килим 120x170 cm Roya Parsa – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, естествен

Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Червена пътека , 80 x 250 cm Skazar Isfahan - Nouristan
80×250 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Тъмносин килим 80x150 cm Amara – Universal
Килими за дома, къс косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност



