
Синя пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни, килими за дома
112 € / 219,05 лв.

Синьо-кремава пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни, килими за дома
111,26 € / 217,61 лв.

Синьо-кремав килим 120x170 cm Ernest – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
108 € / 211,23 лв.

Син килим 120x170 cm Ernest – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
108 € / 211,23 лв.

Синьо-кремав килим 200x280 cm Ernest – Villeroy&Boch
200×280 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
297,26 € / 581,39 лв.

Синьо-кремав килим 160x235 cm Ernest – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
201,65 € / 394,39 лв.

Син килим 160x235 cm Ernest – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
202 € / 395,08 лв.
Синя пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
Размери 80×240 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 112 € / 219,05 лв.
- 17.03.2026 г. - 112 € / 219,05 лв.
- 10.03.2026 г. - 113 € / 221,01 лв.
- 5.03.2026 г. - 106,9 € / 209,08 лв.
- 5.03.2026 г. - 107,1 € / 209,47 лв.
- 24.02.2026 г. - 125,77 € / 245,98 лв.
- 20.02.2026 г. - 106,9 € / 209,08 лв.
- 16.02.2026 г. - 125,77 € / 245,98 лв.
- 14.02.2026 г. - 106,9 € / 209,08 лв.
- 27.01.2026 г. - 125,77 € / 245,98 лв.
- 23.01.2026 г. - 106,9 € / 209,08 лв.
- 21.01.2026 г. - 125,77 € / 245,98 лв.
- 10.01.2026 г. - 114 € / 222,96 лв.
- 27.12.2025 г. - 106,91 € / 209,1 лв.
- 16.12.2025 г. - 103,24 € / 201,92 лв.
- 25.11.2025 г. - 96,49 € / 188,72 лв.
- 21.11.2025 г. - 101,56 € / 198,63 лв.
- 11.11.2025 г. - 106,91 € / 209,1 лв.
- 7.11.2025 г. - 109,72 € / 214,59 лв.
- 5.11.2025 г. - 112,23 € / 219,5 лв.
- 16.09.2025 г. - 101,7 € / 198,91 лв.
- 12.09.2025 г. - 102,77 € / 201 лв.
- 2.09.2025 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 7.12.2024 г. - 96,63 € / 188,99 лв.
- 12.11.2024 г. - 102,31 € / 200,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Превърнете дома си в оазис на елегантност и комфорт с килимите Villeroy & Boch. Класическите десени са непреходни и лесно допълват всеки интериор. Комфортният килим с къс косъм е сертифициран по стандарт STANDARD 100 OEKOTEX и е подходящ за помещения с подово отопление. Висококачественото покритие осигурява изключителна издръжливост и лесна поддръжка. Добре е да знаете: Всеки килим е уникален по своята цветова комбинация, така че трябва да се очакват леки цветови разлики от това, което виждате на снимките.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 240 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Цвят | Син |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 3150 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 6.2 kg |
| Дължина | 240 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | 1869 |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Villeroy&Boch |
Подобни продукти

Син килим 160x230 cm Nova Persian Blue – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен

Зелен вълнен килим 133x180 cm Lauren - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Бежов килим , 120 x 170 cm Parun Tabriz - Nouristan
Ретро, ориенталски, килими за дома
В наличност
Син килим 120x170 cm Jehanne – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим в цвят мента 140x200 cm Orient Reni – Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Тъмносин килим 80x150 cm Amara – Universal
Килими за дома, къс косъм

Светлокафяв килим 200x280 cm Sensi Jim – FD
200×280 cм, килими за дома, къс косъм

Килим 120x170 cm Orient Caracci - Hanse Home
120×170 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кафяво-кремав килим 120x170 cm Egon – Villeroy&Boch
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Син килим 80x150 cm Saveh Blue Cream – Elle Decoration
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 200x300 cm Zetta Vintage Style – Flair Rugs
200×300 cм, ретро, килими за дома

Черно-кремав килим за открито , 80 x 350 cm Jardin - NORTHRUGS
80×350 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Сива пътека 60x220 cm Vista – Think Rugs
60×220 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Mabel – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Син килим 160x235 cm Emmanuel – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син килим 120x170 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Червен външен килим 200x285 cm Pierre – Villeroy&Boch
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим за миене 200x80 cm - Vitaus
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Виненочервен килим , 160 x 230 cm Vivana - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Сив външен килим 120x180 cm Kadi - Hanse Home
120×180 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Зелен килим подходящ за пране 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Син килим 160x240 cm Sovereign - Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Външен килим в антрацитен и златист цвят 120x180 cm Martha - Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син външен килим 170x120 cm Oro - Flair Rugs
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Червена пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Черно-златист килим 240x340 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Модерен шаги килим Twilight сребрист кръг
Модерни, кръгла

Памучен килим под коледната елха , ø 130 cm Freezy Snowflakes - Butter Kings
⌀ 133 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Тъмно син килим 80x240 cm Orient Maderno - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност








