







Размери 240×340 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно-златист килим 240x340 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
| Ширина: | 240 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 340 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | Килими от едно парче |
| Форма на килима | Правоъгълени |
| Материал на килима | Синтетични |
| Производство | Тъкани |
| Модел | Персийски модел |
| Цвят | Черен |
| Дизайн | Ориенталски |
| Материал | Ютa, Полипропилен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 20.4 kg |
| Дължина | 340 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Marrakesh |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2500 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |

200×285 cм, от полипропилен, килими от едно парче
В наличност
160×235 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Ориенталски, ретро, от полипропилен
В наличност
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
240×340 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
160×235 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
200×300 cм, килими за дома, килими от едно парче

Ориенталски, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Пътеки, от полипропилен, правоъгълен
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×235 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, ориенталски, килими за дома

160×235 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
140×200 cм, от полипропилен, рустик
В наличност
Пътеки, рустик, килими за дома
В наличност
Ориенталски, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
120×170 cм, от полипропилен, килими от едно парче

160×230 cм, от полипропилен, килими от едно парче

Пътеки, ориенталски, модерни
В наличност
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
200×290 cм, модерни, от полипропилен

160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Пътеки, рустик, килими за дома
В наличност
52×200 cм, пътеки, модерни

120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
62×150 cм, пътеки, модерни
В наличност

200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличност
195×213×127 cм, дърво, метален лист

198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност

130×160 cм, зима
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Маса, диаметър
В наличност
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност

110×53×56 cм
В наличност
130×160 cм
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
58×117×44 cм, от пластмаса
В наличност
91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност
53×77×44 cм, от пластмаса
В наличност
Стоящи дозатори за сапун
В наличност