История на цените
- 12.05.2026 г. - 110 € / 215,14 лв.
- 8.05.2026 г. - 110 € / 215,14 лв.
- 17.04.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 10.03.2026 г. - 108 € / 211,23 лв.
- 5.03.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 5.03.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
- 24.02.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 20.02.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 16.02.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 14.02.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 5.02.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 10.01.2026 г. - 108 € / 211,23 лв.
- 17.12.2025 г. - 108,81 € / 212,81 лв.
- 11.11.2025 г. - 101,7 € / 198,91 лв.
- 7.11.2025 г. - 104,37 € / 204,13 лв.
- 5.11.2025 г. - 106,76 € / 208,8 лв.
- 29.11.2024 г. - 102,16 € / 199,81 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Превърнете дома си в оазис на елегантност и комфорт с килимите Villeroy & Boch. Класическите десени са непреходни и лесно допълват всеки интериор. Комфортният килим с къс косъм е сертифициран по стандарт STANDARD 100 OEKOTEX и е подходящ за помещения с подово отопление. Висококачественото покритие осигурява изключителна издръжливост и лесна поддръжка. Добре е да знаете: Всеки килим е уникален по своята цветова комбинация, така че трябва да се очакват леки цветови разлики от това, което виждате на снимките.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Цвят | Син |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 3150 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.6 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | 1869 |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Villeroy&Boch |
Отзиви
Подобни продукти

Синьо-кремава пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Зелен килим подходящ за пране 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим 80x240 cm Orient Caracci - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 140x200 cm Agata - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килимчета за стълби в комплект от 16 части 20x65 cm Oriental Era - Vitaus
20×65 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 80x120 cm Orient Maderno - Hanse Home
80×120 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в цвят мента 140x200 cm Orient Reni – Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Balaki Difuminada – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим , 200 x 290 cm Parun Tabriz - Nouristan
Ориенталски, ретро, килими за дома
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Виненочервен килим , 200 x 290 cm Vivana - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома

Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сива пътека 62x150 cm Cucina – Hanse Home
62×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син външен килим 170x120 cm Oro - Flair Rugs
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Жълт вълнен килим 290x200 cm Dahlia - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим подходящ за пране 120x180 cm Vintage Orient – Vitaus
120×180 cм, ориенталски, ретро
Най-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяла поставка за тоалетна хартия с четка за тоалетна Imon - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм
В наличност










