
Син килим 120x170 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
109 € / 213,19 лв.

Синя пътека 80x240 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни, килими за дома
109 € / 213,19 лв.

Син килим 160x235 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
208 € / 406,81 лв.

Син килим 200x280 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
200×280 cм, модерни, килими за дома, къс косъм
331 € / 647,38 лв.
Синя пътека 80x240 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
Размери 80×240 cм
История на цените
- 22.05.2026 г. - 109 € / 213,19 лв.
- 16.05.2026 г. - 109 € / 213,19 лв.
- 17.04.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 10.03.2026 г. - 108 € / 211,23 лв.
- 5.03.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 5.03.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
- 24.02.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 20.02.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 16.02.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 14.02.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 2.02.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 10.01.2026 г. - 106 € / 207,32 лв.
- 5.11.2025 г. - 106,76 € / 208,8 лв.
- 16.09.2025 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 12.09.2025 г. - 102,77 € / 201 лв.
- 2.09.2025 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 27.12.2024 г. - 96,63 € / 188,99 лв.
- 24.12.2024 г. - 113,51 € / 222,01 лв.
- 20.12.2024 г. - 96,63 € / 188,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Превърнете дома си в оазис на елегантност и комфорт с килимите Villeroy & Boch. Класическите десени са непреходни и лесно допълват всеки интериор. Комфортният килим с къс косъм е сертифициран по стандарт STANDARD 100 OEKOTEX и е подходящ за помещения с подово отопление. Висококачественото покритие осигурява изключителна издръжливост и лесна поддръжка. Добре е да знаете: Всеки килим е уникален по своята цветова комбинация, така че трябва да се очакват леки цветови разлики от това, което виждате на снимките.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 240 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Цвят | Син |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 3150 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 6.2 kg |
| Дължина | 240 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | 1869 |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Villeroy&Boch |
Подобни продукти

Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав ръчно изработен ютен килим 200x300 cm Roya Violette – Elle Decoration
200×300 cм, модерни, рустик
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома

Синьо-кремава пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Светлосив килим 160x230 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Зелена пътека подходяща за пране 60x230 cm Matcha Latte – Mila Home
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив/бежов килим 160x230 cm Flores Sunset – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин килим 160x230 cm Saveh Cream Blue – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен

Зелен килим подходящ за пране 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежови килимчета за стълби в комплект от 16 части 20x65 cm Abstract - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Син/бежов килим 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 160x235 cm Orient Saraceni – Hanse Home
160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома

Килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, ориенталски, рустик

Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Вълнен килим , 160 x 230 cm Amari - Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, рустик
В наличностБезплатна доставка
Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Синя ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Abstract Flow – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Светлорозова ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Пластмасовa подвижнa етажерка в черно с прозрачни чекмеджета 37x80,5 cm – Curver
80×37×38 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Шкаф за работилница Pro Base – Keter
90×68×39 cм, от пластмаса
В наличност
Пластмасова самополиваща се саксия за цветя Deco Square – Keter
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност








