
Бежов килим от вискоза 95x140 cm Oriental – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома, синтетични
53,46 € / 104,56 лв.

Бежов килим от вискоза 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома, синтетични
132,55 € / 259,25 лв.

Килим от вискоза в зелено и кремаво 95x140 cm Oriental – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома, синтетични
-15 %56,49 € / 110,48 лв.
66,46 € / 129,98 лв.

Килим от вискоза в зелено и кремаво 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома, синтетични
-15 %140,81 € / 275,4 лв.
165,66 € / 324 лв.

Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома, синтетични
-15 %102,56 € / 200,59 лв.
120,66 € / 235,99 лв.

Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
53,46 € / 104,56 лв.

Килим от вискоза в зелено и кремаво 195x300 cm Oriental – Nouristan
195×300 cм, ориенталски, килими за дома, синтетични
227,73 € / 445,4 лв.

Кремав килим от вискоза 195x300 cm Oriental Flowers – Nouristan
195×300 cм, ориенталски, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-7 %223,38 € / 436,89 лв.
240 € / 469,4 лв.

Кремав килим от вискоза 160x230 cm Oriental Flowers – Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-15 %132,55 € / 259,25 лв.
155,94 € / 304,99 лв.

Кремав килим от вискоза 135x195 cm Oriental Flowers – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
-6 %102,56 € / 200,59 лв.
109 € / 213,19 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 19.04.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 19.03.2026 г. - 55 € / 107,57 лв.
- 14.02.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 30.01.2026 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 23.01.2026 г. - 53,46 € / 104,56 лв.
- 14.01.2026 г. - 57 € / 111,48 лв.
- 29.11.2025 г. - 50,31 € / 98,4 лв.
- 5.11.2025 г. - 56,12 € / 109,76 лв.
- 11.02.2025 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 4.02.2025 г. - 51,13 € / 100 лв.
- 3.02.2025 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 19.01.2025 г. - 52,19 € / 102,07 лв.
- 10.01.2025 г. - 55,75 € / 109,04 лв.
- 1.01.2025 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 27.12.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 24.12.2024 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 20.12.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 10.12.2024 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 6.12.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 5.12.2024 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 4.12.2024 г. - 44,48 € / 87 лв.
- 3.12.2024 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 7.11.2024 г. - 53,58 € / 104,79 лв.
- 30.04.2024 г. - 59,31 € / 116 лв.
- 26.04.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 20.04.2024 г. - 59,31 € / 116 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов килим от вискоза 95x140 cm Oriental – Nouristan
Размери
| Ширина: | 95 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 140 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Флорален десен |
| Дизайн | Ориенталски |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Памук/вискоза |
| Плътност | 840 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.1 kg |
| Дължина | 140 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С ресни |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Nouristan Naveh |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване/избършете със суха кърпа |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 60% вискоза/40% памук |
| Цвят | Бежов |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 115x170 cm Springs – Universal
115×170 cм, килими за дома, къс косъм

Пътека 80x200 cm Siroco – Universal
80×200 cм, пътеки, ретро

Външен килим 230x80 cm Mabel - Flair Rugs
Пътеки, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 80x150 cm Sandstorm – Vitaus
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Strozzi - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Синя пътека 80x240 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Сиво-кремав килим 160x230 cm Nova – Asiatic Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим 120x170 cm Mirage Blur Terra – Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Сиво-кафяв килим 57x90 cm Shine Floral - Hanse Home
57×90 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежова пътека 67x200 cm Soft Eman – FD
67×200 cм, пътеки, модерни

Килим в бежово-сребристо 57x90 cm Shine Classic - Hanse Home
57×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Amira Multi, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Beatrice - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Вълнен килим в бежов и ментов цвят 200x300 cm V&A Calisia Kelp – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Сив вълнен килим 200x300 cm Daub - Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома

Килим 80x150 cm Class – Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив килим 120x160 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
120×160 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Mirva Multi, 60 x 120 cm - Universal
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Кремав килим 140x200 cm Picasso - Universal
140×200 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим 133x190 cm Samarkand - Universal
133×190 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Килим 230x160 cm Aurora - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, синтетични
Безплатна доставка
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, модерни
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност






