
Синьо-кремава пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
Пътеки, ориенталски, модерни, от полипропилен
121 € / 236,66 лв.

Синьо-кремав килим 120x170 cm Ernest – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, от полипропилен, килими за дома
109 € / 213,19 лв.

Синьо-кремав килим 200x280 cm Ernest – Villeroy&Boch
200×280 cм, ориенталски, модерни, от полипропилен
328 € / 641,51 лв.

Синьо-кремав килим 160x235 cm Ernest – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, от полипропилен, килими за дома
219 € / 428,33 лв.

Син килим 160x235 cm Ernest – Villeroy&Boch
160×235 cм, ориенталски, модерни, от полипропилен
202 € / 395,08 лв.
История на цените
- 27.05.2026 г. - 109 € / 213,19 лв.
- 27.04.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 10.03.2026 г. - 108 € / 211,23 лв.
- 5.03.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 5.03.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
- 24.02.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 20.02.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 16.02.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 14.02.2026 г. - 101,69 € / 198,89 лв.
- 28.01.2026 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 21.01.2026 г. - 109 € / 213,19 лв.
- 27.12.2025 г. - 101,7 € / 198,91 лв.
- 5.11.2025 г. - 106,76 € / 208,8 лв.
- 16.09.2025 г. - 119,64 € / 234 лв.
- 12.09.2025 г. - 102,77 € / 201 лв.
- 2.09.2025 г. - 119,64 € / 234 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Превърнете дома си в оазис на елегантност и комфорт с килимите Villeroy & Boch. Класическите десени са непреходни и лесно допълват всеки интериор. Комфортният килим с къс косъм е сертифициран по стандарт STANDARD 100 OEKOTEX и е подходящ за помещения с подово отопление. Висококачественото покритие осигурява изключителна издръжливост и лесна поддръжка. Добре е да знаете: Всеки килим е уникален по своята цветова комбинация, така че трябва да се очакват леки цветови разлики от това, което виждате на снимките.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Килими от едно парче |
| Форма на килима | Правоъгълени |
| Материал на килима | Синтетични |
| Производство | Тъфтинг |
| Цвят | Син |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 3150 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.6 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | 1869 |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/само професионално почистване/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Villeroy&Boch |
Препоръчва се

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Тъмнозелен ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Бежов вълнен килим , 75 x 150 cm Aubusson - Flair Rugs
75×150 cм, ориенталски, рустик
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Estilo – Universal
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Син/бежов килим 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cм, модерни, от полипропилен

Светлорозова ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 240x340 cm Sky – Ayyildiz Carpets
240×340 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлосин килим 160x230 cm Saveh Cream Blue – Elle Decoration
160×1 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Кремава ръчно изработена вълнена пътека 80x180 cm Mango – House Nordic
80×180 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Черно-бял двустранен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Donna – Hanse Home
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 140 x 200 cm
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бял двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим в цвят бордо и сиво 160x230 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Кремав ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим Universal Moar Hakuna, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, рустик
В наличност
Бежова пътека от юта , 60 x 230 cm Medina - Flair Rugs
Пътеки, ориенталски, скандинавски
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Бежов бар стол с регулируема височина с подлакътници (височина на седалката 86 cm) Eleanor – Actona
110×53×56 cм
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Единично детско спално бельо 135x200 cm Bright Football – Catherine Lansfield
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
Тъмнокафява градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×117×44 cм, от пластмаса
В наличност
Сушилня за дрехи King - Vileda
91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност








