
Външен килим в златисто 120x180 cm Eugene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
67,8 € / 132,61 лв.

Външен килим в златисто 160x235 cm Eugene – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117,78 € / 230,36 лв.

Външен килим в златисто 200x285 cm Eugene – Villeroy&Boch
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
197,31 € / 385,9 лв.
Външен килим в златисто 160x235 cm Eugene – Villeroy&Boch
Размери 160×235 cм
История на цените
- 29.04.2026 г. - 117,78 € / 230,36 лв.
- 17.04.2026 г. - 117,78 € / 230,36 лв.
- 16.01.2026 г. - 117 € / 228,83 лв.
- 10.01.2026 г. - 123 € / 240,57 лв.
- 17.12.2025 г. - 123,07 € / 240,7 лв.
- 25.11.2025 г. - 111,89 € / 218,84 лв.
- 11.11.2025 г. - 117,78 € / 230,36 лв.
- 5.11.2025 г. - 123,64 € / 241,82 лв.
- 8.10.2025 г. - 110,95 € / 217 лв.
- 7.10.2025 г. - 138,56 € / 271 лв.
- 3.10.2025 г. - 119,13 € / 233 лв.
- 1.10.2025 г. - 138,56 € / 271 лв.
- 26.09.2025 г. - 117,6 € / 230,01 лв.
- 16.09.2025 г. - 117,78 € / 230,36 лв.
- 12.09.2025 г. - 119,13 € / 233 лв.
- 2.09.2025 г. - 138,56 € / 271 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стилният килим Eugene не трябва да се поставя само на закрито. Всъщност този вечен елемент е подходящ както за вътрешно, така и за външно ползване. Благодарение на оригиналния му дизайн и топлите цветови тонове можете да добавите уютна атмосфера във всяка стая. Качествените синтетични влакна и внимателната изработка гарантират дълъг живот и изключителна устойчивост на атмосферни влияния. Килимът отблъсква мръсотията и е особено лесен за почистване. Просто го изперете в препарат за почистване на килими. Добре е да знаете: Килимът е подходящ и за помещения с подово отопление.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 235 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Флорален десен |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полиестер/полипропилен |
| Плътност | 910 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.6 kg |
| Дължина | 235 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | 1767 |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 70% полипропилен/30% полиестер |
| Цвят | Жълта охра |
| Производител | Villeroy&Boch |
Подобни продукти

Ръчно изработен килим в цвят каки 80x150 cm Lambeth Jasper – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, къс косъм

Тъмнокафяв килим 80x150 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кафяв килим Алпака Liso, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Зелен ръчно изработен килим от букле 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм

Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кафяв килим Aqua Liso, 133 x 190 cm - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв килим Louis, 50 x 80 cm - Vitaus
50×80 cм, модерни, рустик
В наличност
Килим Infinity Гоби пачуърк

Черен килим 120x180 cm - Mila Home
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома

Килим Аргентум диви цветя в сиво

Килим за открито и закрито в естествен цвят 160x230 cm Acra – Universal
160×230 cм, от полипропилен, скандинавски

Кафяв килим 80x150 cm Life – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Вълнен килим 133x180 cm Currus - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Кафяв външен килим 250x80 cm Vagabond™ - Narma
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим Аргентум Галактика в сиво и кафяво

Сив външен килим 190x290 cm Clyde Paru – Hanse Home
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито

Кафяв ръчно изработен кръгъл килим ø 200 cm Lambeth Jasper – Ted Baker
Скандинавски, килими за дома, кръгла

Сиво-бежов килим 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cм, модерни, килими за дома

Кафяв кръгъл килим за открито и закрито ø 80 cm Timber 1403 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Жълт килим Luka, 120 x 180 cm - Vitaus
120×180 cм, ориенталски, рустик
В наличност
Сив външен килим 120x180 cm Kadi - Hanse Home
120×180 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлокафяв кръгъл килим ø 130 cm Norge – Universal
⌀ 130 cм, модерни, килими за дома

Килим Canyon преливащо бежово-син

Рамка 36x46 cm Venezia - Styler
В наличност
Външен килим в антрацитен и златист цвят 120x180 cm Martha - Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Universal Karia Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Platinum дървесни пръстени в кремаво

Килим Argentum синьозелени листа кремав

Килим Мирала, 80 x 150 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност








