






Размери 160×230 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Килимът Acra от Universal внася средиземноморско усещане в дома или градината ви. Моделът му "рибена кост" добавя рустикално докосване към вашата всекидневна, спалня или открити пространства. Той е изработен от полипропилен, което го прави издръжлив и лесен за поддръжка. Освен това е устойчив на вода и слънце, което го прави чудесен за употреба на закрито и на открито.
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Поставяне на килими | На открито |
| Модел | Плътен цвят |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1200 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.42 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Acra |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Естествен |
| Производител | Universal |

80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Скандинавски, килими за дома, къс косъм

160×230 cм, килими за дома, среден косъм

80×150 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
80×400 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
120×180 cм, ориенталски, рустик
В наличност
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома

160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
⌀ 160 cм, от полипропилен, кръгла
В наличност
⌀ 130 cм, модерни, килими за дома

Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
200×290 cм, модерни, килими за дома


Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
60×100 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Скандинавски, килими за дома, кръгла

⌀ 80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка

50×80 cм, модерни, рустик
В наличност

200×290 cм, модерни, килими за дома

Маса
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
