Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
Размери 200×280 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 123 € / 240,57 лв.
- 8.05.2026 г. - 123 € / 240,57 лв.
- 17.04.2026 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 10.03.2026 г. - 115 € / 224,92 лв.
- 5.03.2026 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 5.03.2026 г. - 108,8 € / 212,79 лв.
- 24.02.2026 г. - 127,82 € / 249,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 16.02.2026 г. - 127,82 € / 249,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 27.12.2025 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 28.11.2025 г. - 103,21 € / 201,86 лв.
- 14.11.2025 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 7.11.2025 г. - 112,48 € / 219,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 115,04 € / 225 лв.
- 2.09.2025 г. - 127,82 € / 249,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремавият килим Orient Saraceni от Hanse Home ще оживи всеки интериор с класическия си ориенталски десен с флорален мотив. Килимът е изработен от висококачествени синтетични влакна с къс косъм, което го прави издръжлив и лесен за почистване. Подходящ е за всички видове подове, дори за подове с подово отопление.
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 280 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Дизайн | Ориенталски |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1550 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 8.9 kg |
| Дължина | 280 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Luxor |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химически почистващи препарати/само професионално почистване/избършете с влажна кърпа/не използвайте химическа белина/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Юта/полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен/кремав |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в цвят мента 140x200 cm Orient Reni – Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 120x170 cm Orient Caracci - Hanse Home
120×170 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим , 200 x 290 cm Parun Tabriz - Nouristan
Ориенталски, ретро, килими за дома
В наличност
Сиво-бежов външен килим 240x340 cm Flair – Hanse Home
240×340 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Виненочервен килим , 200 x 290 cm Vivana - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома

Килим от вискоза в зелено и кремаво 95x140 cm Oriental – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син килим 120x170 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен килим подходящ за пране 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Синьо-кремав килим за открито , 80 x 250 cm Jardin - NORTHRUGS
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Shiraz Abstract, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Сиво-бежов килим 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Килим 154x230 cm Springs – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим за външно ползване atmosphera, 120x160 cm
От полипропилен
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Синьо-кремава пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят мента 160x230 cm Emilia Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Сива пътека 62x150 cm Cucina – Hanse Home
62×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Bryony Shaped Floral – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност










