
Кремава пътека 80x240 cm Orient Saraceni – Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски, килими за дома
-11 %47,6 € / 93,1 лв.
53,69 € / 105,01 лв.

Кремав килим 200x280 cm Orient Saraceni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома, къс косъм
-5 %116,45 € / 227,76 лв.
123 € / 240,57 лв.

Кремав килим 160x235 cm Orient Saraceni – Hanse Home
160×235 cм, ориенталски, килими за дома, къс косъм
88 € / 172,11 лв.

Кремав килим 120x170 cm Orient Saraceni – Hanse Home
120×170 cм, ориенталски, килими за дома, къс косъм
50,15 € / 98,08 лв.

Кремав килим 140x200 cm Orient Saraceni – Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома, къс косъм
66,3 € / 129,67 лв.
Кремава пътека 80x240 cm Orient Saraceni – Hanse Home
Размери 80×240 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 47,6 € / 93,1 лв.
История на цените
- 24.05.2026 г. - 47,6 € / 93,1 лв.
- 18.05.2026 г. - 47,6 € / 93,1 лв.
- 10.03.2026 г. - 53,69 € / 105,01 лв.
- 5.03.2026 г. - 45,64 € / 89,26 лв.
- 5.03.2026 г. - 45,9 € / 89,77 лв.
- 3.03.2026 г. - 54 € / 105,61 лв.
- 24.02.2026 г. - 53,69 € / 105,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 45,64 € / 89,26 лв.
- 16.02.2026 г. - 53,69 € / 105,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 45,64 € / 89,26 лв.
- 9.02.2026 г. - 53,69 € / 105,01 лв.
- 10.01.2026 г. - 49 € / 95,84 лв.
- 29.12.2025 г. - 45,63 € / 89,24 лв.
- 27.11.2025 г. - 43,24 € / 84,57 лв.
- 7.11.2025 г. - 47,91 € / 93,7 лв.
- 16.09.2025 г. - 45,63 € / 89,24 лв.
- 12.09.2025 г. - 46,02 € / 90,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 53,69 € / 105,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремавата пътека Orient Saraceni от Hanse Home ще освежи всеки интериор с класическия си ориенталски десен с флорален мотив. Килимът е изработен от висококачествени синтетични влакна с къс косъм, което го прави издръжлив и лесен за почистване. Подходящ е за всички видове подове, дори за подове с подово отопление.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 240 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Цвят | Сив |
| Дизайн | Ориенталски |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1550 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 3.1 kg |
| Дължина | 240 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Luxor |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте само мястото/не използвайте химически почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/само професионално почистване/не използвайте химическа белина |
| Материал на задната страна | Полипропилен/юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Зелен килим подходящ за пране 190x290 cm Beau Floral – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Син килим 120x170 cm Emmanuel – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома

Син килим 80x150 cm Saveh Blue Cream – Elle Decoration
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син килим 120x170 cm Gabrielle – Villeroy&Boch
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Caracci - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Maderno - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Синьо-кремава пътека 80x240 cm Ernest – Villeroy&Boch
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
Син килим 200x290 cm Nova Persian Blue – Asiatic Carpets
200×290 cм, ориенталски, килими за дома

Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим , 200 x 290 cm Parun Tabriz - Nouristan
Ориенталски, ретро, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим в цвят мента 200x280 cm Orient Reni – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Син външен килим 170x120 cm Oro - Flair Rugs
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим от вискоза 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Сив килим 140x200 cm Agata - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Тъмносиня пътека 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
66×300 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Виненочервен килим , 200 x 290 cm Vivana - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Син килим 200x300 cm Simp – FD
200×300 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Strozzi - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Тъмнозелен ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Scala – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килимчета за стълби в комплект от 16 части 20x65 cm Oriental Era - Vitaus
20×65 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сива пътека 62x150 cm Cucina – Hanse Home
62×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Стълбищни стъпала в комплект от 16 части 20x65 cm Horizon - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим в антрацитен и златист цвят 160x235 cm Martha – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 200x300 cm Joanne - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлосин/светлокафяв кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Sandstorm – Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност







