
Килим в тухлен и кремав цвят 200x290 cm Brenda – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
267 € / 522,21 лв.

Килим в тухлен и кремав цвят 160x230 cm Brenda – Universal
160×230 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
190 € / 371,61 лв.

Килим в тухлен и кремав цвят 133x190 cm Brenda – Universal
133×190 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
129 € / 252,3 лв.

Килим в тухлен и кремав цвят 80x150 cm Brenda – Universal
80×150 cм, скандинавски, среден косъм
63 € / 123,22 лв.

Килим в тухлен и кремав цвят 60x120 cm Brenda – Universal
60×120 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
38,9 € / 76,08 лв.
Килим в тухлен и кремав цвят 160x230 cm Brenda – Universal
Размери 160×230 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 190 € / 371,61 лв.
- 23.04.2026 г. - 190 € / 371,61 лв.
- 19.03.2026 г. - 162 € / 316,84 лв.
- 14.02.2026 г. - 197,31 € / 385,9 лв.
- 10.02.2026 г. - 232,13 € / 454,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 174 € / 340,31 лв.
- 16.01.2026 г. - 185 € / 361,83 лв.
- 28.11.2025 г. - 185,7 € / 363,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 197,31 € / 385,9 лв.
- 7.11.2025 г. - 208,91 € / 408,59 лв.
- 12.09.2025 г. - 199,4 € / 389,99 лв.
- 4.09.2025 г. - 232,13 € / 454,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим в тухлен и кремав цвят 160x230 cm Brenda – Universal
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | ES |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 25 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 15.09 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Brenda |
| Модел | Структуриран/на раета |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 198000 points/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не използвайте химически почистващи препарати/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/избършете с влажна кърпа/не използвайте химическа белина/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Килим в тухлен и кремав цвят 160x230 cm Brenda – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mirage Quartz – Asiatic Carpets
160×230 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Килим в естествен цвят 120x170 cm Levi - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Alexis – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Външен килим в естествен цвят 155x230 cm Elisabeth – Villeroy&Boch
155×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Сив ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим от юта 120x170 cm Bouclé - Hanse Home
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Bartoux Beige – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Сив килим 160x230 cm Medel – Universal
160×230 cм, модерни, килими за дома

Зелен ръчно изработен вълнен килим 80x150 cm Charlotte – Villeroy&Boch
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 80x150 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Постелка 70x150 cm Linea - Mette Ditmer Denmark
В наличност
Сиво-кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Simple Lines – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 100 cm Simple Lines – Mila Home
⌀ 100 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сива пътека 62x150 cm Cucina – Hanse Home
62×150 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Син/кремав килим 120x170 cm Mirage Illusion – Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Двустранен/ръчно изработен ютен килим в естествен цвят 120x170 cm Fjord – Hanse Home
120×170 cм, модерни, килими за дома

Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 160x230 cm Minerals – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Soft and Gentle – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Кафяв/кремав вълнен килим 200x290 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в сиво-бежов цвят ø 240 cm Jutta Greige – Hanse Home
⌀ 240 cм, ориенталски, килими за дома

Кремаво-златисти памучни килими за стълби в комплект от 16 бр. 25x65 cm Simli Altin – Vitaus
25×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Вълнен килим , 160 x 230 cm Gigi - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Килим 160x230 cm Libet – Universal
Килими за дома, къс косъм

Светлосив миещ се кръгъл килим ø 100 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в цвят слонова кост и кремаво 80x150 cm Flora – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Памучен килим подходящ за пране в цвят слонова кост 140x200 cm Shadow – Mette Ditmer Denmark
140×200 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
Релефен Килим Argentum винтидж релеф кафяво

Бял/бежов килим за открито 230x160 cm - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в светлосиво и слонова кост 80x150 cm Flora – Universal
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност






