
Килим в тухлен и кремав цвят 200x290 cm Brenda – Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
267 € / 522,21 лв.

Килим в тухлен и кремав цвят 160x230 cm Brenda – Universal
160×230 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
190 € / 371,61 лв.

Килим в тухлен и кремав цвят 133x190 cm Brenda – Universal
133×190 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
129 € / 252,3 лв.

Килим в тухлен и кремав цвят 80x150 cm Brenda – Universal
80×150 cм, скандинавски, среден косъм
63 € / 123,22 лв.

Килим в тухлен и кремав цвят 60x120 cm Brenda – Universal
60×120 cм, скандинавски, килими за дома, среден косъм
38,9 € / 76,08 лв.
Килим в тухлен и кремав цвят 200x290 cm Brenda – Universal
Размери 200×290 cм
История на цените
- 30.04.2026 г. - 267 € / 522,21 лв.
- 23.04.2026 г. - 267 € / 522,21 лв.
- 17.03.2026 г. - 228 € / 445,93 лв.
- 11.03.2026 г. - 245 € / 479,18 лв.
- 5.03.2026 г. - 277,71 € / 543,15 лв.
- 5.03.2026 г. - 277,95 € / 543,62 лв.
- 14.02.2026 г. - 277,71 € / 543,15 лв.
- 10.02.2026 г. - 326,72 € / 639,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 245 € / 479,18 лв.
- 16.01.2026 г. - 261 € / 510,47 лв.
- 10.01.2026 г. - 284 € / 555,46 лв.
- 27.12.2025 г. - 277,71 € / 543,15 лв.
- 9.12.2025 г. - 326,72 € / 639,01 лв.
- 5.12.2025 г. - 277,71 € / 543,15 лв.
- 28.11.2025 г. - 261,37 € / 511,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 277,71 € / 543,15 лв.
- 7.11.2025 г. - 294,04 € / 575,09 лв.
- 16.09.2025 г. - 326,72 € / 639,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 281,21 € / 550 лв.
- 2.09.2025 г. - 326,72 € / 639,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим в тухлен и кремав цвят 200x290 cm Brenda – Universal
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Държава на произход | ES |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 25 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 23.78 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Термична обработка |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Brenda |
| Модел | Структуриран/на раета |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 198000 points/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/избършете с влажна кърпа/не използвайте химически почистващи препарати/не използвайте химическа белина/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Тухлен/кремав |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Килим в тухлен и кремав цвят 160x230 cm Brenda – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в естествен цвят 120x170 cm Levi - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
В наличностБезплатна доставка
Сив килим 160x230 cm Medel – Universal
160×230 cм, модерни, килими за дома

Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 80x150 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремава пътека 80x200 cm Wolly – BT Carpet
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим 160x230 cm Libet – Universal
Килими за дома, къс косъм

Сив килим 160x235 cm Bartoux Light Grey – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Килим в цвят слонова кост и кремаво 80x150 cm Flora – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Релефен Килим Argentum винтидж релеф кафяво

Килим в светлосиво и слонова кост 80x150 cm Flora – Universal
80×150 cм, скандинавски, килими за дома

Сив/бежов килим 160x230 cm Sensation – Universal
160×230 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличност
Килим Canyon зелен преливащо крем-сив

Сив килим Бръшлян, 50 x 80 cm Varakli - Vitaus
Модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Caledonia – Universal
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килим в сив и бежов цвят 133x190 cm Beruti – Universal
133×190 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 60 x 110 cm - Universal
60×110 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Canyon зелен преливащо крем-сив кръг

Ръчно изработен килим от кенаф в естествен цвят 120x170 cm Drew Border – Flair Rugs
120×170 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим от юта в естествен цвят 190x280 cm Bouclé - Hanse Home
190×280 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав килим 200x290 cm Candela – Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим Swansea Line, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежово-кремав килим 120x170 cm Verona – Universal
120×170 cм, скандинавски, килими за дома

Бежов килим 126x190 cm Juno – Universal
126×190 cм, скандинавски, килими за дома

Двустранен ютен кръгъл килим в естествен цвят ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим 80x150 cm Monic – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сив/бежов килим 200x290 cm Craft – Universal
Скандинавски, килими за дома, къс косъм

Сиво-бежов килим 115x170 cm Oris – Universal
Килими за дома, къс косъм

Килим Argentum акварел кафяво-бежово кръг

Бежов килим 200x290 cm Badet – Universal
Килими за дома, къс косъм

Сив миещ се кръгъл килим ø 120 cm Yuvarlak - Vitaus
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Розов килим , 120 x 170 cm Supersoft - Mint Rugs
Скандинавски, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Комплект порцеланови съдове за подправки и оливерници Whiteline - Orion
Стойки за подправки, комплект за подправки, ръчни мелнички
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност







