
Кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
108 € / 211,23 лв.

Светлокафява пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Caramel – Elle Decoration
80×240 cм, покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
110 € / 215,14 лв.

Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
202 € / 395,08 лв.

Светлокафяв килим подходящ за пране 200x290 cm Rocco Caramel – Elle Decoration
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
350 € / 684,54 лв.

Светлокафяв килим подходящ за пране 240x340 cm Rocco Caramel – Elle Decoration
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
472 € / 923,15 лв.

Сив килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Taupe – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
193 € / 377,48 лв.

Кремав килим подходящ за пране 120x170 cm Rocco Cream – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117 € / 228,83 лв.

Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
110 € / 215,14 лв.

Светлокафяв килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Caramel – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
202 € / 395,08 лв.

Сиво-кремав килим подходящ за пране 120x170 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117 € / 228,83 лв.
Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
Размери 80×240 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 110 € / 215,14 лв.
- 10.05.2026 г. - 110 € / 215,14 лв.
- 17.04.2026 г. - 102,13 € / 199,75 лв.
- 12.03.2026 г. - 108 € / 211,23 лв.
- 5.03.2026 г. - 102,13 € / 199,75 лв.
- 5.03.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
- 24.02.2026 г. - 120,15 € / 234,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 102,13 € / 199,75 лв.
- 16.02.2026 г. - 120,15 € / 234,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 102,13 € / 199,75 лв.
- 11.02.2026 г. - 120,15 € / 234,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 97 € / 189,72 лв.
- 28.11.2025 г. - 97,02 € / 189,75 лв.
- 11.11.2025 г. - 102,13 € / 199,75 лв.
- 7.11.2025 г. - 104,81 € / 204,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 107,21 € / 209,68 лв.
- 16.09.2025 г. - 96,92 € / 189,56 лв.
- 12.09.2025 г. - 98,17 € / 192 лв.
- 2.09.2025 г. - 114,02 € / 223 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 240 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1750 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 3.6 kg |
| Дължина | 240 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Rocco |
| Модел | Абстрактен/едноцветен |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление/подходящ за пране |
| Грижа | Пране на 40 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Филц |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Elle Decoration |
Подобни продукти

Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 80x150 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×150 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Двустранен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим 80x150 cm Leon – Villeroy&Boch
80×150 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Вълнен килим , 200 x 290 cm Gigi - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 190x280 cm Charlotte – Villeroy&Boch
190×280 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Zinno , ⌀ 100 cm Yesil - Vitaus
⌀ 100 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремава пътека от юта 80x200 cm Bouclé - Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Подложка против хлъзгане под килима 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cм, индустриални, килими за дома
В наличност
Бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Simple Lines – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Оранжев/кремав вълнен килим 80x150 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
80×150 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кафяв ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Alexis – Villeroy&Boch
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежова изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Жълт ръчно изработен килим от букле 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
200×290 cм, килими за дома, среден косъм

Двустранен/ръчно изработен ютен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Juno – Hanse Home
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим от юта ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Бежов килим Swansea Line, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в тухлен и кремав цвят 200x290 cm Brenda – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Kилим Chilai Home 593HFT1387, 160x230 см, Полиестер, Бял
От полиестер
За изпращане след 2 дни
Сив/бежов килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бял кръгъл килим ø 160 cm Panglao New York White – Elle Decoration
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим за открито , 200 x 290 cm Coin - NORTHRUGS
200×290 cм, от полипропилен, синтетични
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяла поставка за тоалетна хартия с четка за тоалетна Imon - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм
В наличност









