
Кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
108 € / 211,23 лв.

Светлокафява пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Caramel – Elle Decoration
80×240 cм, покривки за маса, покривки за маса, правоъгълен
110 € / 215,14 лв.

Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
202 € / 395,08 лв.

Светлокафяв килим подходящ за пране 200x290 cm Rocco Caramel – Elle Decoration
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
350 € / 684,54 лв.

Светлокафяв килим подходящ за пране 240x340 cm Rocco Caramel – Elle Decoration
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
472 € / 923,15 лв.

Сив килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Taupe – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
193 € / 377,48 лв.

Кремав килим подходящ за пране 120x170 cm Rocco Cream – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117 € / 228,83 лв.

Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
110 € / 215,14 лв.

Светлокафяв килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Caramel – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
202 € / 395,08 лв.

Сиво-кремав килим подходящ за пране 120x170 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117 € / 228,83 лв.
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
Размери 160×230 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 202 € / 395,08 лв.
- 10.05.2026 г. - 202 € / 395,08 лв.
- 17.04.2026 г. - 186,44 € / 364,64 лв.
- 18.03.2026 г. - 198 € / 387,25 лв.
- 5.03.2026 г. - 186,44 € / 364,64 лв.
- 5.03.2026 г. - 186,15 € / 364,08 лв.
- 24.02.2026 г. - 219,34 € / 428,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 186,44 € / 364,64 лв.
- 16.02.2026 г. - 219,34 € / 428,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 192 € / 375,52 лв.
- 18.12.2025 г. - 192,25 € / 376,01 лв.
- 17.12.2025 г. - 192,76 € / 377,01 лв.
- 25.11.2025 г. - 175,37 € / 342,99 лв.
- 21.11.2025 г. - 185,09 € / 362 лв.
- 7.11.2025 г. - 195,31 € / 381,99 лв.
- 16.09.2025 г. - 177,42 € / 347 лв.
- 12.09.2025 г. - 179,97 € / 351,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 209,12 € / 409 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Cream – Elle Decoration
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1750 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.6 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Rocco |
| Модел | Едноцветен/абстрактен |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за пране/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Пране на 40 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Филц |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Elle Decoration |
Подобни продукти

Светлобежов килим Aqua Liso, ø 100 cm - Universal
⌀ 100 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в светло естествен цвят 120x180 cm Calmio – Hanse Home
120×180 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 140x200 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сиво-бежов килим 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав килим 120x170 cm Verona – Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 200x290 cm Yen One – Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Verona – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив ръчно изработен килим със смес от вълна 160x230 cm Minerals – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Двустранен/ръчно изработен ютен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Juno – Hanse Home
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кремав ръчно изработен килим от букле 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Бял килим 200x290 cm Atesa – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим atmosphera Curtis, 200×300 cm
От полипропилен, на открито
В наличност
Бял двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим за открито и закрито ø 80 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
Модерни, скандинавски, от полипропилен

Бежов килим Isabella, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежова пътека , 80 x 200 cm Pure - Hanse Home
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 80x150 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим atmosphera Jyta, 80x200 cm, Памук, Юта
Пътеки, модерни, естествен
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим за външно ползване atmosphera Ilanga, Сив - 150x200 cm
От полипропилен
В наличност
Килим atmosphera Joanne, 120x170 cm, Полиестер - Розов
Модерни, от полиестер
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Richmond Diana – Ted Baker
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Кремав килим 160x230 cm Estilo – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив/бежов килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 152x230 cm Teo Traditional – Flair Rugs
152×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлокафяв килим 280x370 cm Ata – Ayyildiz Carpets
280×370 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Estilo – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бял кръгъл килим ø 160 cm Panglao New York White – Elle Decoration
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност










