
Бежов кръгъл килим ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, синтетични
184 € / 359,87 лв.

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, синтетични
107 € / 209,27 лв.

Сиво-розов кръгъл килим ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, синтетични
159 € / 310,98 лв.

Кремав кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, синтетични
100 € / 195,58 лв.

Кремав кръгъл килим ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, синтетични
184 € / 359,87 лв.
Бежов кръгъл килим ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
Размери ⌀ 200 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 184 € / 359,87 лв.
- 8.05.2026 г. - 184 € / 359,87 лв.
- 5.03.2026 г. - 162,54 € / 317,9 лв.
- 5.03.2026 г. - 162,35 € / 317,53 лв.
- 24.02.2026 г. - 191,22 € / 373,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 162,54 € / 317,9 лв.
- 16.02.2026 г. - 191,22 € / 373,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 162,54 € / 317,9 лв.
- 9.02.2026 г. - 191,22 € / 373,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 162 € / 316,84 лв.
- 10.01.2026 г. - 174 € / 340,31 лв.
- 27.12.2025 г. - 162,54 € / 317,9 лв.
- 16.12.2025 г. - 191,22 € / 373,99 лв.
- 16.09.2025 г. - 155,43 € / 303,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 157,48 € / 308 лв.
- 2.09.2025 г. - 183,04 € / 358 лв.
- 23.05.2025 г. - 149,81 € / 293 лв.
- 21.05.2025 г. - 174,35 € / 341 лв.
- 16.05.2025 г. - 153,39 € / 300 лв.
- 16.05.2025 г. - 148,27 € / 289,99 лв.
- 13.05.2025 г. - 174,35 € / 341 лв.
- 13.05.2025 г. - 156,46 € / 306,01 лв.
- 11.05.2025 г. - 158,5 € / 310 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Превърнете дома си в оазис на елегантност и комфорт с килим от Villeroy & Boch. Със семплата си цветова гама той лесно ще допълни всеки интериор. Ковричката с височина на власинки 1,5 см е изключително мека и пухкава. Той е сертифициран по стандарт STANDARD 100 OEKOTEX и е подходящ за помещения с подово отопление. Висококачественото покритие и синтетичните влакна от 100% полиестер гарантират дълъг живот и изключителна издръжливост. Килимът се почиства лесно, просто изперете замърсеното място в препарат за почистване на килими.
Размери
| Диаметър: | 200 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави |
| Модел | Плътен цвят |
| Материал | Полиестер |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Плътност | 1100 g/m² |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 3.7 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Гланциран |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | 1899 |
| Дизайн | Модерен/glamour |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Бежов |
| Производител | Villeroy&Boch |
Подобни продукти

Сиво-розов килим 80x150 cm Leon – Villeroy&Boch
80×150 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Подложка против хлъзгане под килима 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cм, индустриални, килими за дома
В наличност
Сив ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Двустранен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 200 cm Braided – Hanse Home
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Вълнен килим , 200 x 290 cm Gigi - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 80x150 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×150 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Simple Lines – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кафяв/кремав вълнен килим 200x290 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежова изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 190x280 cm Charlotte – Villeroy&Boch
190×280 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Сив/бежов килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Kилим Chilai Home 593HFT1387, 160x230 см, Полиестер, Бял
От полиестер
За изпращане след 2 дни
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сиво-бежов килим 140x200 cm Aydin - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Alexis – Villeroy&Boch
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Сив кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Cosy, 80 cm, Юта
Кръгла, естествен
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Жълт ръчно изработен килим от букле 200x290 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
200×290 cм, килими за дома, среден косъм

Светлосив килим подходящ за пране 240x340 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив ръчно изработен килим със смес от вълна 160x230 cm Minerals – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Черно-бежов кръгъл външен килим ø 120 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Кафяв/бежов вълнен килим 160x230 cm Glow – Flair Rugs
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бял кръгъл килим ø 160 cm Panglao New York White – Elle Decoration
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност









