





Размери 62×150 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сива пътека 62x150 cm Cucina – Hanse Home
| Ширина: | 62 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 1.4 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Cucina |
| Модел | С надписи |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Грижа | Почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Hanse Home |

160×230 cм, модерни, килими за дома

25×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

160×230 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
57×90 cм, рустик, килими за дома
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла

120×170 cм, модерни, килими за дома

⌀ 80 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
155×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова


140×200 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
60×110 cм, модерни, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
115×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
190×280 cм, модерни, килими за дома
В наличност
300×400 cм, килими за дома, среден косъм
Безплатна доставка
⌀ 140 cм, модерни, килими за дома
В наличност

80×200 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
120×170 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Пътеки, модерни, килими за дома

80×250 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Скандинавски, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност