Синя външна пътека 80x230 cm Avery Blue – Flair Rugs
Размери 80×230 cм
История на цените
- 23.05.2026 г. - 70,55 € / 137,98 лв.
- 18.05.2026 г. - 70,55 € / 137,98 лв.
- 17.05.2026 г. - 66 € / 129,08 лв.
- 17.04.2026 г. - 68,66 € / 134,29 лв.
- 18.03.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 5.03.2026 г. - 68,66 € / 134,29 лв.
- 5.03.2026 г. - 68,85 € / 134,66 лв.
- 24.02.2026 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 68,66 € / 134,29 лв.
- 16.02.2026 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 61 € / 119,31 лв.
- 10.01.2026 г. - 62 € / 121,26 лв.
- 25.11.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 5.11.2025 г. - 66,2 € / 129,48 лв.
- 16.09.2025 г. - 64,63 € / 126,41 лв.
- 12.09.2025 г. - 69,54 € / 136,01 лв.
- 4.09.2025 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Оживете външното си пространство с килим Avery, който предлага комфорта на класически килим за вътрешно ползване, но благодарение на текстурата си е напълно устойчив на атмосферни влияния. Той е изработен от 100% полипропилен и е изключително лесен за поддръжка - просто го изплакнете с градински маркуч. Можете лесно да използвате този универсален аксесоар на закрито през студените месеци.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Видове килими | Пътеки |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Поставяне на килими | На открито |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Пътека за открито и закрито |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 2 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Plaza |
| Модел | Етно/орнаменти/структуриран |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 1300 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Син/многоцветен |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Кремав външен килим 200x290 cm Zion Natural – Flair Rugs
200×290 cм, от полипропилен, синтетични

Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим подходящ за пране 80x150 cm Vintage Orient – Vitaus
80×150 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Синя/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Син вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Вълнен килим , 160 x 230 cm Amari - Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, рустик
В наличностБезплатна доставка
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Розово-сив килим 120x170 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома

Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив и жълт килим , 120 x 170 cm Cosmos - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Tania Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим Amira, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив външен килим 160x235 cm Esther – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим от вискоза 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен

Светлосиньо-златист килим подходящ за пране 160x230 cm Golden Leaves – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Mist - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежови килимчета за стълби в комплект от 16 части 20x65 cm Abstract - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синя ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Kai Wool Border – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Universal Multi Mubis, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Parma Wave, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност






