





Най-добра цена за последните 30 дни: 200,6 € / 392,34 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Оживете външното си пространство със Zion, който предлага комфорта на класически килим за вътрешно ползване благодарение на структурата си, но с предимството на пълна устойчивост на атмосферни влияния. Производството му е базирано на 100% полипропилен Поддръжката му е изключително лесна - просто го изплакнете с градински маркуч.
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
| Материал на килима | Синтетични |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 8 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Plaza |
| Модел | Геометричен/структуриран/орнаменти |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 1300 g/m² |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен/кремав |
| Производител | Flair Rugs |
Отзиви на потребителите
Много хубав модел с приглушени цветове. Материалът се поддържа много лесно. Стои прекрасно на пода. Много практичен.

160×230 cм, модерни, рустик
В наличностБезплатна доставка
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
80×240 cм, пътеки, модерни
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

160×230 cм, скандинавски, рустик
В наличностБезплатна доставка
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
80×230 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома

160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, ориенталски, ретро
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полипропилен, килими за дома, синтетични
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

240×260 cм
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
130×160 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

