


Размери 80×150 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Килим подходящ за пране 80x150 cm Vintage Orient – Vitaus
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
| Дизайн | Ретро, Ориенталски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиамид |
| Плътност | 0.5 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.14 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Vintage Orient |
| Модел | Винтидж/орнаменти |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за пране/подходящ за подово отопление/против подхлъзване/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса/не изтисквайте/не използвайте химическа белина |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиамид |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Vitaus |

160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
140×200 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
200×290 cм, ориенталски, от полипропилен

200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
80×150 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
80×300 cм, пътеки, килими за дома

120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
80×120 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
120×170 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
135×195 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
80×60 cм

156×44×109 cм
В наличност
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Ратан
В наличност