
Сиво-кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
236 € / 461,58 лв.

Кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
108 € / 211,23 лв.

Сив килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Taupe – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
193 € / 377,48 лв.

Сив килим подходящ за пране 240x340 cm Rocco Taupe – Elle Decoration
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
408 € / 797,98 лв.
История на цените
- 2.05.2026 г. - 236 € / 461,58 лв.
- 30.04.2026 г. - 236 € / 461,58 лв.
- 24.03.2026 г. - 232,13 € / 454,01 лв.
- 19.03.2026 г. - 197,31 € / 385,9 лв.
- 17.03.2026 г. - 208 € / 406,81 лв.
- 10.03.2026 г. - 209 € / 408,77 лв.
- 5.03.2026 г. - 197,31 € / 385,9 лв.
- 5.03.2026 г. - 197,2 € / 385,69 лв.
- 24.02.2026 г. - 232,13 € / 454,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 197,31 € / 385,9 лв.
- 16.02.2026 г. - 232,13 € / 454,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 197,31 € / 385,9 лв.
- 27.01.2026 г. - 232,13 € / 454,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 197,31 € / 385,9 лв.
- 10.01.2026 г. - 186 € / 363,78 лв.
- 5.12.2025 г. - 186,11 € / 364 лв.
- 28.11.2025 г. - 186,62 € / 365 лв.
- 11.11.2025 г. - 196,85 € / 385,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 202,47 € / 396 лв.
- 5.11.2025 г. - 207,07 € / 404,99 лв.
- 16.09.2025 г. - 188,16 € / 368,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 190,71 € / 373 лв.
- 2.09.2025 г. - 221,9 € / 434 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сиво-кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1750 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.6 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на различни нива) |
| Серия | Rocco |
| Модел | Едноцветен/абстрактен |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за пране/подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Може да се пере в пералня/пране на 40 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Филц |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Сив/кремав |
| Производител | Elle Decoration |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Пълно удоволствие, качествена изработка, красив дизайн.
Много хубав килим. Отговаря на снимките.
Килимът... твърде кратко време за оценка.
Подобни продукти

Кремав килим 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бял/бежов килим за открито 150x80 cm - NORTHRUGS
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Светлосив ръчно изработен килим със смес от вълна 120x170 cm Minerals – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов килим Алпака Liso, 80 x 150 cm - Universal
Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 130 cm Norge – Universal
⌀ 130 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Numa – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов килим 115x170 cm Oris – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов ръчно изработен вълнен килим 120x180 cm Calmio – Hanse Home
Модерни, скандинавски, килими за дома
В наличност
Светлокафяв килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим за открито Panama, 160 x 230 cm - Universal
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, къс косъм
В наличност
Сив килим за открито , 80 x 200 cm Coin - NORTHRUGS
От полипропилен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бял кръгъл килим ø 160 cm Panglao New York White – Elle Decoration
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов килим 120x170 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Антрацитен вълнен килим 160x230 cm Hague - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Модерен шаги килим Twilight бежово кръг
Модерни, кръгла

Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежово-кремав килим 120x170 cm Verona – Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сив и бежов вълнен килим , 120 x 170 cm Dream - Flair Rugs
Модерни, килими за дома, естествен
В наличност
Бежово-кремав килим 120x170 cm Verona – Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав килим 200x290 cm Candela – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим 120x170 cm Verona – Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов вълнен килим , 120 x 170 cm Gigi - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив килим Aqua Liso, 100 x 150 cm - Universal
100×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сиво-бежов килим 240x330 cm Montana Liso – Universal
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Memphis Wool – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим Isabella, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, ретро, килими за дома
В наличност
Сива ръчно изработена пътека със смес от вълна 60x230 cm Minerals Diamond – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Светлорозов килим , 120 x 160 cm Gratia - Nouristan
120×160 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност









