Бежов килим 160x230 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets
Размери 160×230 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 78 € / 152,55 лв.
- 8.05.2026 г. - 78 € / 152,55 лв.
- 17.04.2026 г. - 72,58 € / 141,95 лв.
- 17.03.2026 г. - 73 € / 142,78 лв.
- 21.02.2026 г. - 72,58 € / 141,95 лв.
- 16.01.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов килим 160x230 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Микрофибър |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Плътност | 1150 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.232 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Pompei |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина/може да се пере в пералня/не използвайте химически почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% микрофибър |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Бежов килим за открито и закрито 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Кафяв килим за открито и закрито 120x170 cm Timber 1403 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в тъмно естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Килим atmosphera Rondo, Юта - 160 cm
Кръгла, естествен
В наличност
Кремав килим 200x290 cm Candela – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Жълт вълнен килим , 160 x 230 cm Gigi - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Розов килим 120x170 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Черно-бежов кръгъл външен килим ø 120 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Килим atmosphera Round, 120 cm, Юта - Кафяв
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
Бял кръгъл килим ø 160 cm Panglao New York White – Elle Decoration
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Жълт килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кафяво-сив ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бял килим 200x280 cm Panglao New York White – Elle Decoration
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив вълнен кръгъл килим ø 250 cm Auckland - Rowico
⌀ 250 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Volna, 60x90cm, Ефект вълна - Кафяв
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов кръгъл външен килим ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв килим за открито и закрито 120x170 cm Timber 1404 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлокафяв килим 280x370 cm Ata – Ayyildiz Carpets
280×370 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Килим atmosphera Jute, 120x170 cm, Юта - Натурален
Естествен, от памук
В наличност
Сиво-кремав килим подходящ за пране 120x170 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв килим за открито и закрито 200x290 cm Timber 1405 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим atmosphera Volna, 80x200 cm, Ефект вълна - Кафяв
Пътеки, естествен, синтетични
В наличност
Бежов килим за открито и закрито 200x290 cm Desert 1303 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Светлорозов килим , 200 x 290 cm Gratia - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност







