История на цените
- 12.05.2026 г. - 76 € / 148,64 лв.
- 8.05.2026 г. - 76 € / 148,64 лв.
- 5.03.2026 г. - 70,84 € / 138,55 лв.
- 5.03.2026 г. - 70,55 € / 137,98 лв.
- 23.02.2026 г. - 70,84 € / 138,55 лв.
- 16.01.2026 г. - 73 € / 142,78 лв.
- 10.01.2026 г. - 74 € / 144,73 лв.
- 17.12.2025 г. - 74,02 € / 144,77 лв.
- 28.11.2025 г. - 67,29 € / 131,61 лв.
- 11.11.2025 г. - 70,83 € / 138,53 лв.
- 7.11.2025 г. - 72,7 € / 142,19 лв.
- 5.11.2025 г. - 74,36 € / 145,44 лв.
- 16.09.2025 г. - 67,36 € / 131,74 лв.
- 12.09.2025 г. - 68 € / 133 лв.
- 2.09.2025 г. - 79,25 € / 155 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Елегантната пътека от BT Carpet е идеалният аксесоар за стаята и коридора. Той се отличава с качествена изработка и фин цветови нюанс. Външният му вид напомня на естествени сизалови влакна, но е изработен от здрав и издръжлив полипропилен.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 250 cм |
Спецификации
| Видове килими | Пътеки |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Къс косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Бежов |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Пътека за открито и закрито |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1640 g/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 3.28 kg |
| Дължина | 250 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Nature |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Hanse Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Много хубав, по-дебел килим, малко по-светъл на живо, отколкото на снимката. Дали е противохлъзгащ, както е посочено, засега не знам, трябва да се изправи. Но засега съм доволен от външния вид.
Подобни продукти

Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 160x230 cm Libet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Desert 1302 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, синтетични

Двустранен ръчно изработен ютен килим в тъмно естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим в червен сив цвят 160x230 cm Gaia – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Round, 120 cm, Юта - Кафяв
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
Килим atmosphera Esra, Юта - 80 cm
Ориенталски, кръгла, естествен
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-бежов килим 140x200 cm Aydin - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Жълт вълнен килим , 160 x 230 cm Gigi - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Saroga, ⌀ 80 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, къс косъм
В наличност
Килим atmosphera Shine, 115 cm, Юта
Естествен
В наличност
Кръгъл килим от юта в естествен цвят ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 160x230 cm Sora – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Rondo, Юта - 160 cm
Кръгла, естествен
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив кръгъл килим за открито и закрито ø 200 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Черно-бежов кръгъл външен килим ø 120 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Вълнен килим в цвят охра 170x120 см Glow - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Вълнен килим 200x300 cm Emily - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Кафяв килим за открито , 160 x 230 cm Granado - NORTHRUGS
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност








