


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Завеса за душ 180x200 cm Kelly – douceur d'intérieur
| Ширина: | 180 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Максимален диаметър на корниза | 3.5 cm |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Тегло | 0.408 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Серия | Kelly |
| Модел | На цветя |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Не е подходящ за сушилня/пране на 30 градуса/не гладете |
| Части за окачване | Да |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Сив/бял/златен |
| Производител | Douceur d'intérieur |
Отзиви на потребителите
Много хубава завеса, оценявам възможността за пране, освежи банята, качеството е добро.

180×200 cм
В наличност
180×180 cм
В наличност

180×180 cм
В наличност

180×200 cм
В наличност
180×180 cм
В наличност
132×240 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×180 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×180 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
96×72 cм
В наличност

180×200 cм
В наличност
180×200 cм
В наличност
Маса
В наличност

Дърво, метален лист
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти, порцелан
В наличност
Метал
В наличност
Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

Памук, комплекти, животни

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
От бор, с място за съхранение
В наличностБезплатна доставка
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Комплекти, с чинийка, ден на влюбените
В наличност
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност